Belen Halı Yıkama

Hatay Belen İlçesinde Temizlik Sektöründe Gold Halı Yıkama Olarak Kalite Başarı ve Güvenle Adını Türkiye'nin Hatay İli ve Tüm İlçelerinde Adını Duyurmuştur.

Halılarınız İpliğine Göre Kategorilendirilir ve Hassasiyetine Göre İşlem Yapılır Örneğin İpek Halı Bambu Halı Nepal Halı El Dokuma Halı vb. Özen İsteyen Hassas Halılarınızın Zarar Görmemesi İçin Özel Şampuanlar Kullanılıp Özel Kurutma Odası Ünitesinde Kurutulur. Piyasada Bir Çok Fason ve Merdiven Altı Halı Yıkamacılar Bulunmakta Ne Yazıkki Bu Tür Merdiven Altı Halı Yıkamacılar Tüm Halıları Havuz Sistemi Olarak Bildiğimiz Teknede 5/6 Halı Koyarak Islanmasını Sağlayıp Yıkama Yapmaktadırlar. Siz Değerli Müşterilerimizin Sağlığını Tehlikeye Atacak Havuz Sistemi Kimyasal Ürün Kesinlikle Firmamızda Kullanılmamaktadır.

Gold Halı Hav ve Toz Alma

Halılarınız Profesyonel Ekip Hijyen Koşullarına Uygun Bir Şekilde Yıkama İşlemi ve Kurulmaktadır. Ayrıca Bizi Diğer Eş Değer Halı Yıkama Firmalarından Farklı Kılan Hizmet Anlayışlarımızdan Diğer Husus Halılarınız Ön Yıkamaya Alınmadan Halı Hav ve Toz Alma Makinesinden Geçmektedir

Gold koltuk Yıkama

Tüm Halı Koltuk Yorgan Battaniye ve Stor Perde Yıkamalarda Firmamız Garanti Vermektedir.

Bizi Denemeden Karar Vermeyin.

Gold Halı Yıkama Olarak Firmamız %100 Doğal Bitkisel Halı Şampuanı İle Özenle Halılarınız Yıkanmaktadır.

8 Fırçalı Son Teknoloji Halı Yıkama Makinesi İle Ön ve Arka Olmak Üzeri Ön Yıkama Ardından Ana Yıkamaya Alınarak Yıkama İşlemi Yapılmaktadır.

%100 Temizlik Müşteri Memnuniyeti ve İade Garantisi Bize Ulaşın.